NorthValeHigh
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome
Клем QuYCHfP
.
profile
Вход

Забравих си паролата!

recent topics
Latest topics
» I can see it in your eyes..It's not something that you like to stand alone in the dark..You like when you take me in your arms and hold me close tonight..I won't leave you..
Клем EmptyПет Юли 15, 2016 3:06 pm by derek

» Търся си другарче за РП
Клем EmptyНед Фев 28, 2016 10:15 pm by Katherine Night

»  Търся си другарче за ГИФ-рп
Клем EmptyСъб Фев 27, 2016 12:04 am by Charlotte.

» Nathaniel Morgan / NON-GREEKS/ Free
Клем EmptyПет Фев 26, 2016 8:17 pm by alexandra eastwood-

» Liana Ziegler / Kappa Gamma PSI - Leader/ FC: Kaya Scodelario / Free
Клем EmptyПет Фев 26, 2016 8:16 pm by alexandra eastwood-

» Dean Eastwood/Delta Omega Epsilon leader/ Free
Клем EmptyПет Фев 26, 2016 8:13 pm by alexandra eastwood-

» you need no hero, I need no saving |vivian and kyle|
Клем EmptyПет Фев 26, 2016 7:40 pm by vivian night;

» i know what you did last summer [SPAM]
Клем EmptyПет Фев 26, 2016 1:35 pm by Katherine Night

» in my dark times.. taking it back to these streets {katherine and kyle}
Клем EmptyПет Фев 26, 2016 12:04 pm by Katherine Night

who is online?
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 36, на Нед Авг 09, 2020 4:22 am

Клем

3 posters

Go down

Клем Empty Клем

Писане by Clemantine McKinnon Вто Фев 09, 2016 2:11 pm

(let me just say, че имам мега важния изпит утре и прокрастинейтвам правейки това, вместо да уча - аз съм "отговорен възрастен")
1. Име? Години? - Казвам се Калина и съм на 19, но наистина не обичам да ми казват така, така че за повечето хора минавам като Клем (тръгна от аск.фм и си остана така)
2. От къде си? - От Пловдив, но в момента живея в Мюнстер.
3. Мъжко или женско? - женско.
4. Що за звяр си (зодия)? - Лъв. И съм най-типичният лъв някога, макар че принципно не вярвам в зодии.
5. Какво обичаш да си похапваш и пийваш? - Що се отнася до храна, нямам никакви предпочитания, но my drink of choice би била текилата. (И въобще не пия водка, което доста дълга и трагична история)
6. Брат/ Сестра? - Сестра, девет години по-голяма.
7. Кой/я е любимият ти актьор/актриса? - Майкъл Фасбендър. Що се отнася до актриса честно казано не съм сигурна, вероятно Розамунде Пайк?
8. Кой е любимия ти филм/сериал? - Списъкът ми със сериали е меко казано обширен: AHS, The Knick, Young Doctor`s Notebook, In the Flesh, You are the Worst, Rick & Morty, Gravity Falls, Jonathan Strange & Mr. Norrel, Elementary, Sherlock, Hemlock Grove, Avatar, Orphan Black, Penny Dreadful, The Tudors, Doctor Who. Също така харесвам първият сезон на Reign и някаква част от TVD. Що се отнася до филми, любимият ми филм е Clockwork orange, но харесвам и Birdman, Whiplash, Drive, Stuck in Love, Ex Machina, Filth, Mr Nobody, Midnight in Paris, Death Poets Society... etc. etc.
9. Какъв стил музика слушаш? - Слушам абсолютно всичко, което ми харесва, но любимата ми група от седми клас насам е Arctic Monkeys и няма тяхна песен, която да не ми харесва.
10. Имаш ли си някое зверче вкъщи (домашен любимец)?
11. Съжаляваш ли за нещо? - Ъм. Че познавах приятеля си 5 години преди да започнем да излизаме и през цялото време си мислех, че ме мрази?
12. Ако можеш да се опишеш с 3 думи, кои са те? - "нямам никаква идея"
13. Ако имаше магическа пръчица би… - Бих заминала за Хогуортс на момента.
14. Имаш ли нещо, без което не можеш да заспиш? - Минимум десет възглавници. Леглото ми е повече възглавници, отколкото легло.
15. Как се виждаш след десет години? - Наистина не знам. Да се надяваме ще съм завършила и ще си имам собствен дом.
16. Покажи ни любимата си вещ! - Крайно много ме мързи да правя снимки, но приятелят ми ми беше подарил един мъничък Фин от Адвенчър тайм за седем месеца (които правихме на 7.7., връзката ни има повече седмици от Хари Потър)
17. Покажи ни своя снимка! - Препращам ви към инстаграма ми. -- sometimes i even look kinda nice
18. Опиши ни своя герой. - Клем прилича супер много на едно от момичетата, с които преди време ходех на училище. Уверена е, знае какво прави в живота си, има малко особени интереси и макар че не се доверява на хората, успява да си прекарва добре сама със себе си.
19. Трудно ли ти е да го играеш? Отъждествяваш ли се с него? - Не, че е трудно - защото всеки път когато пиша герой го правя по-различен от мен. Наистина за повечето неща ние с нея нямаме нищо общо - никога не съм харесвала огромни партита или супер чести излизания, но я намирам за очарователна и не ми е трудно да я разбера, защото познавам хора като нея.
20. Защо избра точно това име и лик? - Ъм. Клемантин, както споменах, ми беше името в аск толкова дълго време, че супер много хора ме знаят така. МакКинън е фамилията на един от второстепенните герои в Хари Потър - Марлийн МакКинън, която е била част от първия Орден на феникса и са я убили. Когато пиша marauders era, винаги пиша с нея, защото никой няма идея каква е била и ми е интересна. И мразя да измислям имена.
21. Как най- често наричаш героя си? - Клем.
22. Първото нещо, което правиш, когато станеш е...? - Кафе. И някой клип в ютюб за събуждане.
Clemantine McKinnon
Clemantine McKinnon
Kappa Sigma
Kappa Sigma

Брой мнения : 14
Reputation : 1
Join date : 08.02.2016

http://themaraudersbulgaria.jcink.net/

Върнете се в началото Go down

Клем Empty Re: Клем

Писане by alexandra eastwood- Вто Фев 09, 2016 3:27 pm

Много си красивааа Клем 1954963336 Клем 1954963336 Клем 1954963336
alexandra eastwood-
alexandra eastwood-
Kappa Sigma, leader
Kappa Sigma, leader

Брой мнения : 195
Reputation : 2
Join date : 20.10.2015

https://northvale-highrpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Клем Empty Re: Клем

Писане by Clemantine McKinnon Вто Фев 09, 2016 4:51 pm

aw thanks
в интерес на истината особено тагнатите ми снимки в инстаграм са ужасни, но мога да се оправдавам с това, че съм зает студент
Clemantine McKinnon
Clemantine McKinnon
Kappa Sigma
Kappa Sigma

Брой мнения : 14
Reputation : 1
Join date : 08.02.2016

http://themaraudersbulgaria.jcink.net/

Върнете се в началото Go down

Клем Empty Re: Клем

Писане by Katherine Night Вто Фев 09, 2016 6:58 pm

Лъвче Клем 1954963336 Клем 1954963336
Katherine Night
Katherine Night
Alpha Chi Sigma
Alpha Chi Sigma

Брой мнения : 1010
Reputation : 0
Join date : 24.10.2015
Age : 26

http://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Клем Empty Re: Клем

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите