NorthValeHigh
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome
People say I'm like the devil.. I say skrew you all..But maybe there right  QuYCHfP
.
profile
Вход

Забравих си паролата!

recent topics
Latest topics
» I can see it in your eyes..It's not something that you like to stand alone in the dark..You like when you take me in your arms and hold me close tonight..I won't leave you..
People say I'm like the devil.. I say skrew you all..But maybe there right  EmptyПет Юли 15, 2016 3:06 pm by derek

» Търся си другарче за РП
People say I'm like the devil.. I say skrew you all..But maybe there right  EmptyНед Фев 28, 2016 10:15 pm by Katherine Night

»  Търся си другарче за ГИФ-рп
People say I'm like the devil.. I say skrew you all..But maybe there right  EmptyСъб Фев 27, 2016 12:04 am by Charlotte.

» Nathaniel Morgan / NON-GREEKS/ Free
People say I'm like the devil.. I say skrew you all..But maybe there right  EmptyПет Фев 26, 2016 8:17 pm by alexandra eastwood-

» Liana Ziegler / Kappa Gamma PSI - Leader/ FC: Kaya Scodelario / Free
People say I'm like the devil.. I say skrew you all..But maybe there right  EmptyПет Фев 26, 2016 8:16 pm by alexandra eastwood-

» Dean Eastwood/Delta Omega Epsilon leader/ Free
People say I'm like the devil.. I say skrew you all..But maybe there right  EmptyПет Фев 26, 2016 8:13 pm by alexandra eastwood-

» you need no hero, I need no saving |vivian and kyle|
People say I'm like the devil.. I say skrew you all..But maybe there right  EmptyПет Фев 26, 2016 7:40 pm by vivian night;

» i know what you did last summer [SPAM]
People say I'm like the devil.. I say skrew you all..But maybe there right  EmptyПет Фев 26, 2016 1:35 pm by Katherine Night

» in my dark times.. taking it back to these streets {katherine and kyle}
People say I'm like the devil.. I say skrew you all..But maybe there right  EmptyПет Фев 26, 2016 12:04 pm by Katherine Night

who is online?
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 36, на Нед Авг 09, 2020 4:22 am

People say I'm like the devil.. I say skrew you all..But maybe there right

2 posters

Go down

People say I'm like the devil.. I say skrew you all..But maybe there right  Empty People say I'm like the devil.. I say skrew you all..But maybe there right

Писане by Katherine Night Вто Фев 09, 2016 7:50 pm

1. Името ми е Оля. Както от заглавието си личи, някои викат, че съм като дявола заради характера ми. Така че ми стана вид прякор. Другия е вампи xDDD На 18 години съм.
2. От Добрич съм
3. Женско съм o.O
4. Лъвче съм. Не съм като повечето лъвове с лъскава външност. Понякога съм малко самовлюбена ама малко xDD
5. Всичко което не е месо ^^ Не съм месоядно не ми се убиват животинки o.O Обичам шоколадов сладолед, черен шоколад, череши, банани ;3333 Обичам портокалов сок, портокалов фреш.
6. Нямам си. I feel so very lonely....
7. Nina Dobrev, Ian Somerholder.
8. Сериал - Дневниците на вампира, От местопрестъплението Маями, Морски детективи, Teen wolf.
Филми - Тихото езеро, Зората на мъртвите, Семейство Адамс, Хари Потър, Призрачен ездач и още няколко за които не се сещам в момента.
9. Нямам определен стил. Но не харесвам чалга, метъл, повечето подстилове на рока.
10. По принцип като бях на 14 години едно момиче ми подари котенце, но го оставих на село понеже не мога да го гледам вкъщи. А след като баба ми и дядо ми починаха си остана на село при милата ми съседка. А аз
11. Не. Всяко действие което съм направила си имаше последици заради които сега съм такъв човек.
12. Избухлива. Емоционална. Инатлива.
13. Ако имах магическа пръчица бих изпарила всички от класът ми, всички двулични и лъжливи хора. Бих се направила невидима и да обера банка или някой магазин или камион с Nutella xDD
14. Не.
15. Като управител на хотел! ;333
16. Нямам любима вещ но не мога без телефона си и лаптопа си.
17. https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/11232366_400929210090727_1434529985447839010_n.jpg?oh=a4bab17e616cb4a244ef540be3e60e2d&oe=572348E5
Прекрасния човек с очилата е братовчедка ми People say I'm like the devil.. I say skrew you all..But maybe there right  1954963336 People say I'm like the devil.. I say skrew you all..But maybe there right  1954963336
18. Катрин е човек който се отдава на желанията си, обича да се забавлява с приятелите си. Пада си по екстремностите. Въпреки това е вярна на приятелят си Дерек ♥️ ♥️ ♥️
19. Не никак даже. Приятно ми е да я играя и то много ;333
20. Катрин е първото на любимата ми героиня от дневниците на вампира. А Найт е фамилията на герой от една поредица. В персонажа ми пише че Катрин има брат. Това е Ерик Найт. Освен това името ми харесва и то много.
21. Кат. Катрин. Брюнетката.
22. Да протестирам защо съм станала толкова рано...
Katherine Night
Katherine Night
Alpha Chi Sigma
Alpha Chi Sigma

Брой мнения : 1010
Reputation : 0
Join date : 24.10.2015
Age : 26

http://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

People say I'm like the devil.. I say skrew you all..But maybe there right  Empty Re: People say I'm like the devil.. I say skrew you all..But maybe there right

Писане by Clemantine McKinnon Вто Фев 09, 2016 8:18 pm

aaaah, fellow лъвче :)
Доколкото подразбрах си вегетарианка? Кога го реши и обмисляла ли си да станеш веган, примерно?
Clemantine McKinnon
Clemantine McKinnon
Kappa Sigma
Kappa Sigma

Брой мнения : 14
Reputation : 1
Join date : 08.02.2016

http://themaraudersbulgaria.jcink.net/

Върнете се в началото Go down

People say I'm like the devil.. I say skrew you all..But maybe there right  Empty Re: People say I'm like the devil.. I say skrew you all..But maybe there right

Писане by Katherine Night Вто Фев 09, 2016 8:28 pm

Аз от малка съм си вегетарианка. Но не мисля да ставам веган :)
Katherine Night
Katherine Night
Alpha Chi Sigma
Alpha Chi Sigma

Брой мнения : 1010
Reputation : 0
Join date : 24.10.2015
Age : 26

http://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

People say I'm like the devil.. I say skrew you all..But maybe there right  Empty Re: People say I'm like the devil.. I say skrew you all..But maybe there right

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите