NorthValeHigh
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome
even hell can get comfy once you've settled in; QuYCHfP
.
profile
Вход

Забравих си паролата!

recent topics
Latest topics
» I can see it in your eyes..It's not something that you like to stand alone in the dark..You like when you take me in your arms and hold me close tonight..I won't leave you..
even hell can get comfy once you've settled in; EmptyПет Юли 15, 2016 3:06 pm by derek

» Търся си другарче за РП
even hell can get comfy once you've settled in; EmptyНед Фев 28, 2016 10:15 pm by Katherine Night

»  Търся си другарче за ГИФ-рп
even hell can get comfy once you've settled in; EmptyСъб Фев 27, 2016 12:04 am by Charlotte.

» Nathaniel Morgan / NON-GREEKS/ Free
even hell can get comfy once you've settled in; EmptyПет Фев 26, 2016 8:17 pm by alexandra eastwood-

» Liana Ziegler / Kappa Gamma PSI - Leader/ FC: Kaya Scodelario / Free
even hell can get comfy once you've settled in; EmptyПет Фев 26, 2016 8:16 pm by alexandra eastwood-

» Dean Eastwood/Delta Omega Epsilon leader/ Free
even hell can get comfy once you've settled in; EmptyПет Фев 26, 2016 8:13 pm by alexandra eastwood-

» you need no hero, I need no saving |vivian and kyle|
even hell can get comfy once you've settled in; EmptyПет Фев 26, 2016 7:40 pm by vivian night;

» i know what you did last summer [SPAM]
even hell can get comfy once you've settled in; EmptyПет Фев 26, 2016 1:35 pm by Katherine Night

» in my dark times.. taking it back to these streets {katherine and kyle}
even hell can get comfy once you've settled in; EmptyПет Фев 26, 2016 12:04 pm by Katherine Night

who is online?
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 36, на Нед Авг 09, 2020 4:22 am

even hell can get comfy once you've settled in;

2 posters

Go down

even hell can get comfy once you've settled in; Empty even hell can get comfy once you've settled in;

Писане by vivian night; Съб Фев 06, 2016 11:58 pm

Vivian Night;
20  years old |alpha chi sigma |  fc victoria justice;


Пътуваше към колежа,още няколко минути и щеше да си бъде вкъщи, на топло, сгушена измежду десетките възглавници и меките одеала върху пухения дюшек. Още няколко минути и вече нямаше да се тревожи за нищо. Посещението при родителите й мина особено безболезнено. обикновено ставаше жертва на всякакви упреци като започнем от "Не разбра ли, че там не ти е мястото?" до "Кога ще звъннеш на Ник, той беше момчето за теб?"Майка й, строга, педантична жена, която обичаше правилата, а още по-обичаше те да бъдат спазвани, никога не показа привързаност или обич към дъщерите си. Въпреки, че Вивиан предпочиташе да си останат с такива взаимоотношения, хладни и неангажиращи. Не си падаше по изблиците на драми и караници, като може би само по това се различаваше от майка си. Скапаната старица с всяка изминала година ставаше още по-фамозна с караниците си и крясъците. Баща й беше мълчалив, навъсен човек, който прекарваше времето си в прашната библиотека, заобиколен от своите налудничави проучвания и окъсани книги. Рядко си говореха, а когато това станеше веднага започваше с глупавите си теории, защо дъщерите им са такива и кое е добро за тях.Пътуваше в автобуса, като мислите й препускаха в миналото, отново свързани с родителите й. Когато извърна поглед на съседната седалка се беше настанил мъж. Потърка слепоочието си, като стисна изнервено очи. Момчето вече стоеше от лявата й страна, наблюдавайки я глупаво.-Какво искаш?-изшушука тихо, като внимаваше околните пътници да не я чуят.-Просто ми беше скучно и реших да те намеря.-Скучно ли? И за това реши да вгорчиш пътуването ми, ама че си гений.-Ви извъртя глава настрани.-Майка ти отново откачи.-Знам.-Още не е приела, че скъсахме и отиде в колеж, като сестра си.Опитваше се да го игнорира и затвори очи. -Хей, Вивиан! Знам, че не си заспала, обърни ми внимание.-Пътувам, Ник. Моля те, поне в този живот ме оставете сама.-повишила тон, събра няколко учудени погледи, а една от лелките я гледаше сякаш и беше откраднала вестника от ръцете. -Ще се виждаме в колежа, сладурано.-момчето се отмести напред, а тя остана с отворена уста, буквално. Той, който съсипа живота й щеше да бъде около нея?

vivian night;
vivian night;
Alpha Chi Sigma
Alpha Chi Sigma

Брой мнения : 73
Reputation : 0
Join date : 31.10.2015

Върнете се в началото Go down

even hell can get comfy once you've settled in; Empty Re: even hell can get comfy once you've settled in;

Писане by alexandra eastwood- Нед Фев 07, 2016 12:02 am

Добре дошла, как да сменя името ти? even hell can get comfy once you've settled in; 478131369
alexandra eastwood-
alexandra eastwood-
Kappa Sigma, leader
Kappa Sigma, leader

Брой мнения : 195
Reputation : 2
Join date : 20.10.2015

https://northvale-highrpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

even hell can get comfy once you've settled in; Empty Re: even hell can get comfy once you've settled in;

Писане by vivian night; Нед Фев 07, 2016 12:03 am

нека е vivian night; even hell can get comfy once you've settled in; 2524521524
vivian night;
vivian night;
Alpha Chi Sigma
Alpha Chi Sigma

Брой мнения : 73
Reputation : 0
Join date : 31.10.2015

Върнете се в началото Go down

even hell can get comfy once you've settled in; Empty Re: even hell can get comfy once you've settled in;

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите